KUKA (EKONOMİK MODEL KANAL AÇICI) ARACIMIZIN   TEKNİK ŞARTNAMESİ  VE TEKNİK BİLGİLER

 

TANK: Tank 9000 lt kapasiteli olup 5  mm kalınlığında A-1 kalite saçtan iki bölmeli olarak imal edilecek. Tank şaseye sabit olarak imal edilerek U filikalarla 6 yerinden bağlanacak.TANK , 4000 lt temiz su 5000 lt posektif olacak.Tankın arka kısmına 50 cm çapında temizleme kapağı bulunacak. Ayrıca tankın iki yanında avadanlık dolapları bulunacak.

VAKUM POMPASI: Vakum pompası araçtan PTO yardımıyla şaft aktarmasıyla çalışacaktır. Kanalizazyondan (taş,çakıl, şişe, poşet, vs) gibi tüm atıkları çekme işlemine sahip ve bu işlevleri yapan bu atıklardan vakum pompası zarar görmemesi için emniyet donanımı olacak. (filtre, ve emniyet siklon) sistemi: Minimum 1300 devir 1000 m3 /saat debi emiş kapasitesi -6m derinlikten emiş yapma, emiş ve boşaltım ağzı 4inç olacaktır. Vakum pompası yatay hava kırma paletli(fiber) arıza faktörlerine karşı 1 yıl garantilidir.

KANAL AÇMA POMPASI: Pompa gücünü 1/2 ara şanzumandan alacak. Pompanın su girişi 2" küresel vana İle olacak.

FİLTRE : 25mikron emiş filtresi 5001t geçiş, ss.6.16 paslanmaz çelik (krom) filtre KANAL AÇMA HORTUMU :60 metre bir parmak.

ÇALIŞMA BASINCI : 250 bar test basıncı 500 bar.Patlama basıncı kırazyona karşı özel üretilmiş hortum.

HORTUM TANBURU(MAKARA) :100 Metre hortum sarma kapasiteli.

AÇMA KAPAMA : Hidrolik tahrikli (hidromotor) ilerleme sayaç metre sistemlidir.Tanbura(makara)aracın işlevleri olan; Sayaç metre,monometre,gaz kolu, makara açma sarma hidrolik kumanda kolu,su yolluk vanası olmak üzere montaj edilmiştir.

ELEKTRİK SİSTEMİ :Gece çahşmalan için aracın uygun yerlerine aydınlatma projektör vebir adet döner ikaz lambası, aracın emniyet ve işlevi açısından donanım sağlanacak.

BOYA :Araç komple belediyenin istediği renkte akrilik boya ile boyanacaktır.

YEDEK MALZEME :İki adet 3er mt lik 4" emiş hortumu. 3adet 4"baglama rekoru ladet 4"rekor anahtarı 2adet çizme,2adet yağmurluk 1 takım kanal açma klavuzu